czwartek, 9 października 2014

SPORTOWY CZWARTEK

Podczas XXIII Run 4 Fun Biegu Tumskiego naszą szkołę reprezentowali: Fabiola Walburg, Katarzyna Pietrzak, Andżelika Gołębiowska, Anna Stępińska, Łukasz Ryfa, oraz niezmordowani Paweł Piotrowski i Bogdan Ataman którzy do południa występowali w turnieju piłki nożnej.

W pierwszym biegu Fabiola Walburg zajęła 2 miejsce. I tego można się było spodziewać mimo bardzo dobrze dysponowanej konkurencji. Fabiola przez dużą część dystansu biegła na wysokiej 3 pozycji i gdy wszyscy obawialiśmy się o to żeby nie spadła na 4 pokazała ogromny charakter i ducha walki i złapała rywalkę która uciekała przez cały bieg zajmując ostatecznie drugą lokatę.

Z uśmiechem na twarzach pobiegły następne nasze zawodniczki, zajmując ostatecznie: 21 miejsce (Katarzyna Pietrzak), miejsce 31 (Anna Stępińska) i 32 lokatę (Andżelika Gołębiowska). Był to debiut całej trójki na tego typu zawodach. Dlatego należą się szczególne gratulacje. Brawo!

W ostatnim biegu pobiegli chłopcy z roczników 96 i 97. Najlepiej wypadł zajmując 13 lokatę Bogdan Ataman, a 21 był Łukasz Ryfa. Z powodu kontuzji po pierwszym okrążeniu z trasy zmuszony został zejść Paweł Piotrowski. Niestety życie nie jest fair :-)

Całej ekipie należą się ogromne brawa i gratulacje.

Drużynę Zespołu Szkół im. L. Bergerowej wspierał Dominik Milewski, który w swoim biegu zajął 2 miejsce, a relację z biegu zawdzięczamy opiekunowi całej grupy – p. Krzysztofowi Kamińskiemu, który niestrudzenie dba o kondycję i zdrowie naszej szkolnej młodzieży.