środa, 30 listopada 2016

NASI SIATKARZE NA PIERWSZYM MIEJSCU

30.11.2016 w naszej szkole rozegrany został pierwszy z trzech turniejów piłki siatkowej chłopców o Mistrzostwo Powiatu Płockiego. W zawodach startowały trzy szkoły: ZS im. L. Bergerowej, ZS z Wyszogrodu, ZS z Gąbina. W pierwszym spotkaniu drużyna naszej szkoły zmierzyła się z drużyną z Gąbina. Pierwszy set wygrali nasi przeciwnicy z dość dużą przewagą, jednak w drugim secie nasz zespół zmobilizował się i pewnie wygrał. W decydującym trzecim secie nasi chłopcy przez większość czasu prowadzili, jednak zespół z Gąbina odrobił straty i wyszedł na prowadzenie do stanu 24:22. Mimo tak trudnej sytuacji naszej drużyny, zdołała ona wygrać spotkanie 26:24, głównie dzięki Janowi Gronczewskiemu z klasy 1 tw, który popisał się kapitalną zagrywką i uzyskał cztery decydujące punkty. Drugie spotkanie rozegrane przez zespoły z Wyszogrodu i Gąbina zakończyło się zwycięstwem drużyny z Gąbina 2:0 w setach. W trzecim spotkaniu nie było niespodzianki i nasza zespół pewnie wygrał z drużyną z Wyszogrodu 2:0 w setach. Ostatecznie nasz zespół zajął I miejsce, drugie szkoła z Gąbina a trzecie szkoła z Wyszogrodu.