poniedziałek, 19 marca 2012

GOŚCILIŚMY PREZYDENTA

W piątek, 16 marca, gościliśmy w naszej szkole Prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie czwartych i trzecich klas technikum wraz z nauczycielami i dyrekcją szkoły. 
Pan Prezydent przybliżył uczniom swoją osobę i przedstawił  osobistą drogę do prezydentury w Płocku. Tematem spotkania były też inwestycje realizowane z ramienia Urzędu Miasta Płocka. 
Młodzież zadawała Prezydentowi pytania, wśród nich pojawiły się takie, które bezpośrednio dotyczą naszej szkoły - jak na przykład budowa chodnika mogącego zapewnić bezpieczną komunikację z przystanku autobusowego do szkoły. Prezydent obiecał sprawdzić przyczynę zaniedbania tej inwestycji i złożył deklarację, że pośród planowanych inwestycji finansowanych ze środków budżetowych miasta, budowę chodnika potraktuje jako priorytetową jeszcze w tym roku kalendarzowym. 
Na koniec spotkania Pan Prezydent otrzymał z rąk Dyrektora Szkoły, Pana Jacka Kłosińskiego, publikację "80 lat Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku" wraz z zaproszeniem do kontynuowania spotkań z młodzieżą w podobnej formule. 

Informacja o spotkaniu znajduje się na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Płocka http://plock.eu/pl/aktualnosci/details/article,1425,1,1.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz